Please fill this field
Pasqualina NAPOLETANO Pasqualina NAPOLETANO
Pasqualina NAPOLETANO
Italië

Geboortedatum : , Molfetta (Bari)

3de zittingsperiode Pasqualina NAPOLETANO

Fracties

  • 25-07-1989 / 11-01-1993 : Fractie voor een Unitair Europees Links - Lid
  • 12-01-1993 / 20-04-1993 : Socialistische Fractie - Lid
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties

  • 25-07-1989 / 31-12-1990 : Partito comunista italiano (Italië)
  • 01-01-1991 / 18-07-1994 : Partito democratico della sinistra (Italië)

Ondervoorzitter

  • 27-07-1989 / 12-09-1990 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de Staten van Afrika, ... (ACS-EEG)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de Staten van Afrika, het Caribische en de EEG (ACS-EEG)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de ACS en de EEG (ACS-EEG)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie begrotingscontrole

Leden

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie rechten van de vrouw
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 15-01-1992 / 13-12-1992 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Begrotingscommissie
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)

Plaatsvervanger

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie Begrontingscontrole
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Begrotingscommissie
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie rechten van de vrouw
  • 16-03-1992 / 10-12-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen
  • 10-12-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Joegoslavische Republieken
  • 14-12-1992 / 18-07-1994 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de voormalige Joegoslavische Republieken
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de voormalige Joegoslavische Republieken