Bruno VISENTINI : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 04-08-1983 : Liberale en Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 04-08-1983 : Partito repubblicano italiano (Italië)

Leden 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Economische en Monetaire Commissie
  • 21-01-1982 / 04-08-1983 : Juridische Commissie
  • 21-01-1982 / 04-08-1983 : Commissie institutionele zaken