Please fill this field
Viviane REDING Viviane REDING
Viviane REDING
Luxemburg

Geboortedatum : , Esch-sur-Alzette

3de zittingsperiode Viviane REDING

Fracties

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti chrétien social (Luxemburg)

Voorzitter

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie verzoekschriften

Ondervoorzitter

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie sociale zaken, werkgelegenheid en arbeidsmilieu

Leden

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Politieke Commissie
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Subcommissie veiligheid en ontwapening
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico

Plaatsvervanger

  • 15-01-1992 / 24-02-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie verzoekschriften
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie buitenlandse zaken en veiligheid
  • 25-02-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen en de Unie van de Arabische Maghreb
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen en de Unie van de Arabische Maghreb
  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EG-Europese Economische Ruimte
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie Europese Economische Ruimte
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen en de Unie van de Arabische Maghreb