Tove NIELSEN : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 08-02-1981 : Liberale en Democratische Fractie - Ondervoorzitter
  • 09-02-1981 / 08-03-1982 : Liberale en Democratische Fractie - Ondervoorzitter
  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Liberale en Democratische Fractie - Ondervoorzitter

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Venstre (Denemarken)

Voorzitter 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël

Leden 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Commissie sociale zaken en werkgelegeheid