Tove NIELSEN : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Liberale en Democratische Fractie - Ondervoorzitter
  • 13-12-1985 / 24-07-1989 : Liberale en Democratische Fractie - Ondervoorzitter

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Venstre (Denemarken)

Ondervoorzitter 

  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Begrotingscommissie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie sociale zaken en werkgelegeheid