Veuillez remplir ce champ
Joanna RØNN Joanna RØNN
Joanna RØNN
Denemarken

Geboortedatum : , København

3de zittingsperiode Joanna RØNN

Fracties

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Socialistische Fractie - Lid
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Socialdemokratiet (Denemarken)

Ondervoorzitter

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met IJsland
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met IJsland
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met IJsland

Leden

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie sociale zaken, werkgelegenheid en arbeidsmilieu
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Commissie rechten van de vrouw
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met IJsland
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie sociale zaken, werkgelegenheid en arbeidsmilieu
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie rechten van de vrouw