Veuillez remplir ce champ
David Robert BOWE David Robert BOWE
David Robert BOWE
Verenigd Koninkrijk

Geboortedatum : , Gateshead

4de zittingsperiode David Robert BOWE

Fracties

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Verenigd Koninkrijk)

Leden

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Tsjechische Republiek, de Republiek Slowakije en Slovenië
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Tsjechische Republiek
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan

Plaatsvervanger

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Tijdelijke Commissie werkgelegenheid
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Republiek Tsjechië