Enrique BARÓN CRESPO : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Socialista Obrero Español (Spanje)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Subcommissie veiligheid en ontwapening
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Begrotingscommissie
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Subcommissie veiligheid en ontwapening
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Begrotingscommissie
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Turkije