Please fill this field
Bryan M.D. CASSIDY Bryan M.D. CASSIDY
Bryan M.D. CASSIDY
Verenigd Koninkrijk

Geboortedatum : , Leicester

2de zittingsperiode Bryan M.D. CASSIDY

Fracties

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Europese Democratische Fractie - Lid

National parties

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Verenigd Koninkrijk)

Leden

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen
  • 21-01-1987 / 20-02-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie verzoekerschriften
  • 20-02-1987 / 24-07-1989 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika

Plaatsvervanger

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid