Gordon J. ADAM : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Labour Party (Verenigd Koninkrijk)

Ondervoorzitter 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie voor de betrekkingen met de Commissie van parlementsleden uit de EVA-landen

Leden 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Commissie voor energie en onderzoek
  • 10-12-1979 / 31-12-1980 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EEG-Griekenland