Please fill this field
Marcel Gh.A.A. REMACLE Marcel Gh.A.A. REMACLE
Marcel Gh.A.A. REMACLE
België

Geboortedatum : , Vielsalm

2de zittingsperiode Marcel Gh.A.A. REMACLE

Fracties

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Socialistische Fractie - Lid

National parties

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti socialiste (België)

Leden

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie vervoer
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie vervoer en toerisme

Plaatsvervanger

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie landbouw, visserij en voedselvooreiening
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Begrotingscommissie