Veuillez remplir ce champ
Wolfgang von NOSTITZ Wolfgang von NOSTITZ
Wolfgang von NOSTITZ
Duitsland

Geboortedatum : , Bern

2de zittingsperiode Wolfgang von NOSTITZ

Fracties

  • 28-02-1987 / 24-07-1989 : Regenboogfractie: Federatie van Groen Alternatieve Europese Alliante, Agalev en Ecolo, Deense Volksbeweging tegen het lidmaatschap van de Europese Gemeenschap en de Europese Vrije Alliantie, binnen het Europese Parlement - Lid

National parties

  • 28-02-1987 / 24-07-1989 : Bündnis 90/die Grünen (Duitsland)

Leden

  • 28-02-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Turkije
  • 13-03-1987 / 24-07-1989 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 13-03-1987 / 24-07-1989 : Commissie institutionele zaken
  • 13-03-1987 / 24-07-1989 : Commissie verzoekerschriften
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EEG-Turkije

Plaatsvervanger

  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Commissie Bregontingscontrole