Seán FLANAGAN : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 08-02-1981 : Fractie van Europese democraten voor de vooruitgang - Ondervoorzitter
  • 09-02-1981 / 23-07-1984 : Fractie van Europese democraten voor de vooruitgang - Lid van het bureau

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Fianna Fáil Party (Ierland)

Leden 

  • 20-07-1979 / 12-02-1981 : Commissie Reglement en verzoekerschriften
  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Begrotingscommissie
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Commissie voor energie en onderzoek
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie voor de betrekkingen met de Oosteuropese landen