Veuillez remplir ce champ
Carlos COELHO Carlos COELHO
Carlos COELHO
Portugal

Geboortedatum : , Lisboa

3de zittingsperiode Carlos COELHO

Fracties

  • 11-01-1994 / 18-07-1994 : Liberale en Democratische Fractie - Lid

National parties

  • 11-01-1994 / 18-07-1994 : Partido Social Democrata (Portugal)

Ondervoorzitter

  • 27-01-1994 / 18-07-1994 : Commissie regionaal beleid, ruimtelijke ordening en betrekkingen met de regionale en plaatselijke besturen

Leden

  • 21-01-1994 / 27-01-1994 : Commissie regionaal beleid, ruimtelijke ordening en betrekkingen met de regionale en plaatselijke besturen
  • 21-01-1994 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 21-01-1994 / 18-07-1994 : Commissie verzoekschriften
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika

Plaatsvervanger

  • 19-01-1994 / 31-01-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EG-Malta
  • 19-01-1994 / 18-07-1994 : Begrotingscommissie
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta