Veuillez remplir ce champ
Evelyne GEBHARDT Evelyne GEBHARDT
Evelyne GEBHARDT

Fractie van de Progressieve Alliantie van Socialisten en Democraten in het Europees Parlement

Lid

Duitsland - Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Duitsland)

Geboortedatum : , Montreuil-sous-Bois (France)

4de zittingsperiode Evelyne GEBHARDT

Fracties

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Duitsland)

Leden

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger

Plaatsvervanger

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie rechten van de vrouw
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie rechten van de vrouw
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Tijdelijke Commissie follow-up BSE-aanbevelingen (boviene spongiforme encefalopathie)
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Rusland
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Rusland
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China

Contact

Bruxelles

Strasbourg

Postadres

  • European Parliament
    Office

    1047 Bruxelles