Please fill this field
Karin KARLSBRO Karin KARLSBRO
Karin KARLSBRO

Fractie Renew Europe

Lid

Zweden - Liberalerna (Zweden)

Geboortedatum : , Roslags-Bro

9e zittingsperiode Karin KARLSBRO

Fracties

  • 02-07-2019 ... : Fractie Renew Europe - Lid

National parties

  • 02-07-2019 ... : Liberalerna (Zweden)

Ondervoorzitter

  • 26-09-2019 ... : Delegatie voor de betrekkingen met Belarus

Leden

  • 02-07-2019 / 25-09-2019 : Delegatie voor de betrekkingen met Belarus
  • 02-07-2019 ... : Commissie internationale handel
  • 02-07-2019 ... : Delegatie in de Parlementaire Vergadering Euronest
  • 10-03-2020 ... : Subcommissie mensenrechten

Plaatsvervanger

  • 02-07-2019 ... : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en voedselveiligheid
  • 02-07-2019 ... : Delegatie in het Parlementair Associatiecomité EU-Oekraïne

Contact

Bruxelles

Strasbourg