Please fill this field
Irene TINAGLI Irene TINAGLI
Irene TINAGLI

Fractie van de Progressieve Alliantie van Socialisten en Democraten in het Europees Parlement

Lid

Italië - Partito Democratico (Italië)

Geboortedatum : , Empoli

9e zittingsperiode Irene TINAGLI

Fracties

  • 02-07-2019 ... : Fractie van de Progressieve Alliantie van Socialisten en Democraten in het Europees Parlement - Lid

National parties

  • 02-07-2019 ... : Partito Democratico (Italië)

Voorzitter

  • 16-09-2019 ... : Commissie economische en monetaire zaken

Leden

  • 02-07-2019 / 17-09-2019 : Commissie internationale handel
  • 02-07-2019 ... : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 16-09-2019 ... : Conferentie van commissievoorzitters

Plaatsvervanger

  • 02-07-2019 / 15-09-2019 : Commissie economische en monetaire zaken
  • 02-07-2019 ... : Delegatie voor de betrekkingen met Canada

Contact

Bruxelles

Strasbourg