Veuillez remplir ce champ
Olli REHN Olli REHN
Olli REHN
Finland

Geboortedatum : , Mikkeli

4de zittingsperiode Olli REHN

Fracties

  • 01-01-1995 / 28-02-1995 : Fractie van de Europese Liberale en Democratische Partij - Lid
  • 01-03-1995 / 10-11-1996 : Fractie van de Europese Liberale en Democratische Partij - Lid van het bureau

National parties

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Suomen Keskusta (Finland)

Voorzitter

  • 20-03-1995 / 11-07-1995 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie Europese Economische Ruimte (EER)
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie Europese Economische Ruimte (EER)

Leden

  • 18-01-1995 / 15-06-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Tsjechische Republiek, de Republiek Slowakije en Slovenië
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Begrotingscommissie
  • 16-03-1995 / 19-03-1995 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie Europese Economische Ruimte (EER)
  • 11-10-1995 / 10-11-1996 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Tsjechische Republiek

Plaatsvervanger

  • 19-01-1995 / 23-02-1995 : Commissie begrotingscontrole
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Commissie institutionele zaken
  • 29-06-1995 / 10-11-1996 : Commissie begrotingscontrole
  • 26-10-1995 / 10-11-1996 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid