Veuillez remplir ce champ
Mikko RÖNNHOLM Mikko RÖNNHOLM
Mikko RÖNNHOLM
Finland

Geboortedatum : , Naantali

4de zittingsperiode Mikko RÖNNHOLM

Fracties

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Suomen Sosialidemokraattinen Puolue/Finlands Socialdemokratiska Parti (Finland)

Ondervoorzitter

  • 30-10-1995 / 10-11-1996 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Tsjechische Republiek

Leden

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuid-Afrika
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Commissie begrotingscontrole
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuid-Afrika
  • 11-10-1995 / 30-10-1995 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Tsjechische Republiek

Plaatsvervanger

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Commissie vervoer en toerisme
  • 16-01-1996 / 17-07-1996 : Tijdelijke enquêtecommissie communautair douanevervoer
  • 18-07-1996 / 10-11-1996 : Tijdelijke Enquêtecommissie communautair douanevervoer