Please fill this field
Allan R. ROGERS Allan R. ROGERS
Allan R. ROGERS
Verenigd Koninkrijk

Geboortedatum : , Gelligaer (Glamorgan)

1ste zittingsperiode Allan R. ROGERS

Fracties

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Socialistische Fractie - Lid

National parties

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Labour Party (Verenigd Koninkrijk)

Ondervoorzitter

  • 18-07-1979 / 18-01-1982 : Europees Parlement
  • 18-07-1979 / 18-01-1982 : Bureau van het Europees Parlement

Ondervoorzitter

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada

Leden

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Commissie Reglement en verzoekerschriften
  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Economische en Monetaire Commissie
  • 24-10-1979 / 20-01-1982 : Delegatie naar de Gemengde Parlementaire Commissie voor de associatie EEG-Turkije
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Commissie institutionele zaken