Please fill this field
Luigi VERTEMATI Luigi VERTEMATI
Luigi VERTEMATI
Italië

Geboortedatum : , Bernareggio (MI)

Overlijdensdatum :

3de zittingsperiode Luigi VERTEMATI

Fracties

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Socialistische Fractie - Lid
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partito socialista italiano (Italië)

Ondervoorzitter

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EG-Malta
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EG-Malta
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta

Leden

  • 26-07-1989 / 14-09-1989 : Begrotingscommissie
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 15-01-1992 / 13-02-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 11-02-1992 / 11-02-1992 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EG-Malta

Plaatsvervanger

  • 26-07-1989 / 14-09-1989 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 12-09-1989 / 14-01-1992 : Commissie sociale zaken, werkgelegenheid en arbeidsmilieu
  • 15-01-1992 / 17-03-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 15-01-1992 / 10-06-1992 : Commissie sociale zaken, werkgelegenheid en arbeidsmilieu
  • 27-02-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de lid-staten van de ASEAN, de Interparlementaire Organisatie van de ASEAN (AIPO) en de Republiek Korea
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de lid-staten van de ASEAN, de Interparlementaire Organisatie van de ASEAN (AIPO) en de Republiek Korea
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de lid-staten van de ASEAN, de Interparlementaire Organisatie van de ASEAN (AIPO) en de Republiek Korea