Manfred Artur EBEL Manfred Artur EBEL
Manfred Artur EBEL
Niemcy

Data urodzenia : , Hirschberg (Riesengebirge

Druga kadencja Parlamentu Manfred Artur EBEL

Grupy polityczne

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Niemcy)

Deputowani

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Transportu
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Transportu i Turystyki

Zastępstwo

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Polityki Regionalnej i Planowania Regionalnego
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi