Dimitrios ADAMOU Dimitrios ADAMOU
Dimitrios ADAMOU
Grecja

Data urodzenia : , Pyrsoyanni Ioanninon

Pierwsza kadencja Parlamentu Dimitrios ADAMOU

Grupy polityczne

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Grupa Komunistów i Sojuszników - Członek

Partie krajowe

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Kommounistiko Komma Elladas (Grecja)

Deputowani

  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Komisja ds. Rolnictwa
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegacja ds. stosunków z Cyprem