Sven MIKSER Sven MIKSER
Sven MIKSER

Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim

Członek

Estonia - Sotsiaaldemokraatlik Erakond (Estonia)

Data urodzenia : , Tartu

Dziewiąta kadencja parlamentarna Sven MIKSER

Grupy polityczne

  • 02-07-2019 ... : Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim - Członek

Partie krajowe

  • 02-07-2019 ... : Sotsiaaldemokraatlik Erakond (Estonia)

Wiceprzewodniczący

  • 26-09-2019 ... : Delegacja do spraw stosunków ze Zgromadzeniem Parlamentarnym NATO

Deputowani

  • 02-07-2019 / 18-09-2019 : Delegacja do Zgromadzenia Parlamentarnego Euronest
  • 02-07-2019 / 25-09-2019 : Delegacja do spraw stosunków ze Zgromadzeniem Parlamentarnym NATO
  • 02-07-2019 ... : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 02-07-2019 ... : Podkomisja Bezpieczeństwa i Obrony

Zastępstwo

  • 02-07-2019 ... : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów
  • 02-07-2019 ... : Komisja Petycji
  • 02-07-2019 ... : Delegacja do Komisji Parlamentarnej Stowarzyszenia UE-Ukraina
  • 19-09-2019 ... : Delegacja do Zgromadzenia Parlamentarnego Euronest

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg