María Teresa ESTEVAN BOLEA María Teresa ESTEVAN BOLEA
María Teresa ESTEVAN BOLEA
Hiszpania

Data urodzenia : , Huesca

Czwarta kadencja Parlamentu María Teresa ESTEVAN BOLEA

Grupy polityczne

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członkini

Partie krajowe

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Hiszpania)

Deputowani

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Wegry
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Wegry
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii
  • 29-01-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Slowenia
  • 24-02-1999 / 20-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Slowenia

Zastępstwo

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Slowacja
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Delegacja do Komisji Wspólpracy Parlamentarnej UE-Rosja
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja do Komisji Wspólpracy Parlamentarnej UE-Rosja