József ÉKES József ÉKES
József ÉKES
Węgry

Data urodzenia : , Ajka

Piąta kadencja Parlamentu József ÉKES

Grupy polityczne

  • 18-04-2003 / 30-04-2004 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów - Obserwator
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów - Członek

Partie krajowe

  • 18-04-2003 / 30-04-2004 : Magyar Demokrata Fórum (Węgry)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Magyar Demokrata Fórum (Węgry)

Deputowani

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Komisja Ochrony Środowiska, Zdrowia i Ochrony Konsumentów

Obserwator

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Komisja Ochrony Środowiska, Zdrowia i Ochrony Konsumentów

all-activities

Wkład do debat parlamentarnych

Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 204art. 171 ust. 11 Regulaminu

Rozszerzona Europa i jej sąsiedzi

04-05-2004 P5_CRE-REV(2004)05-04(7)