Witold TOMCZAK Witold TOMCZAK
Witold TOMCZAK
Polska

Data urodzenia : , Kępno

Piąta kadencja Parlamentu Witold TOMCZAK

Grupy polityczne

  • 30-06-2003 / 30-04-2004 : Niezrzeszeni
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Niezrzeszeni

Partie krajowe

  • 30-06-2003 / 30-04-2004 : Liga Polskich Rodzin (Polska)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Liga Polskich Rodzin (Polska)

Deputowani

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Komisja Kultury, Młodzieży, Edukacji, Mediów i Sportu

Obserwator

  • 03-07-2003 / 30-04-2004 : Komisja Kultury, Młodzieży, Edukacji, Mediów i Sportu

all-activities

Wkład do debat parlamentarnych

Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 204art. 171 ust. 11 Regulaminu

Rozszerzona Europa i jej sąsiedzi

04-05-2004 P5_CRE-REV(2004)05-04(7)