Bezpośredni dostęp do treści strony (naciśnij „Enter”)
Bezpośredni dostęp do menu języków (naciśnij „Enter”)
Bezpośredni dostęp do menu wyszukiwania (naciśnij „Enter”)
PL - polski
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Aktualności
Tematy
Posłowie do PE
O Parlamencie
Posiedzenia plenarne
Komisje parlamentarne
Delegacje
Wybory
Inne strony internetowe
Inne strony internetowe
Aktualności
Tematy
Posłowie do PE
O Parlamencie
Posiedzenia plenarne
Komisje parlamentarne
Delegacje
Wybory
Multimedia Centre
Strona przewodniczącego
Sekretariat Generalny
Think tank
EP Newshub
Do Waszych usług
Wizyty
Legislative train
Zamówienia i dotacje
Rejestr
Portal otwartych danych
Biura kontaktowe
Posłowie do PE
Parlament Europejski
Szukaj
Szukaj
Wypełnij to pole
Parlament Europejski
Szukaj
Menu
Strona główna
Wyszukiwanie
Wyszukiwanie zaawansowane
Przeglądanie sali posiedzeń plenarnych
Przeglądanie tabeli przestawnej
Pełna lista
Przychodzący / odchodzący
Nowi posłowie
Posłowie, którzy odeszli z Parlamentu
Asystenci
Lista posłów
Wyszukaj spotkania posłów do PE
Etyka i przejrzystość
Przepisy dotyczące posłów
O intergrupach
Wyszukiwanie zaawansowane
Nazwisko
Grupy polityczne
Wszystkie grupy polityczne
Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Grupa Renew Europe
Grupa Zielonych / Wolne Przymierze Europejskie
Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy
Grupa Tożsamość i Demokracja
Grupa Lewicy w Parlamencie Europejskim - GUE/NGL
Niezrzeszeni
Kraj
Wszystkie państwa
Belgia
Bułgaria
Czechy
Dania
Niemcy
Estonia
Irlandia
Grecja
Hiszpania
Francja
Chorwacja
Włochy
Cypr
Łotwa
Litwa
Luksemburg
Węgry
Malta
Holandia
Austria
Polska
Portugalia
Rumunia
Słowenia
Słowacja
Finlandia
Szwecja
Okręgi wyborcze
Wszystkie okręgi wyborcze
Organy polityczne
Wszystkie organy
Komisje
Delegacje
Inne organy
Komisje lub Delegacje, w zależności od poprzedniego pola
Wszystkie
Szukaj
Szukaj
Rezultaty wyszukiwania: 29
Pobierz w formacie PDF
Pobierz w formacie XML
Malik AZMANI
Grupa Renew Europe
Holandia
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
Tom BERENDSEN
Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
Holandia
Christen Democratisch Appèl
Mohammed CHAHIM
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Holandia
Partij van de Arbeid
Bas EICKHOUT
Grupa Zielonych / Wolne Przymierze Europejskie
Holandia
GroenLinks
Marcel de GRAAFF
Niezrzeszeni
Holandia
Forum voor Democratie
Bart GROOTHUIS
Grupa Renew Europe
Holandia
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
Anja HAGA
Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
Holandia
ChristenUnie
Anja HAZEKAMP
Grupa Lewicy w Parlamencie Europejskim - GUE/NGL
Holandia
Partij voor de Dieren
Michiel HOOGEVEEN
Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy
Holandia
JA21
Jan HUITEMA
Grupa Renew Europe
Holandia
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
Sophia IN 'T VELD
Grupa Renew Europe
Holandia
Independent
Agnes JONGERIUS
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Holandia
Partij van de Arbeid
Jeroen LENAERS
Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
Holandia
Christen Democratisch Appèl
Antonius MANDERS
Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
Holandia
Christen Democratisch Appèl
Caroline NAGTEGAAL
Grupa Renew Europe
Holandia
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
Henk Jan ORMEL
Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
Holandia
Christen Democratisch Appèl
Samira RAFAELA
Grupa Renew Europe
Holandia
Democraten 66
Thijs REUTEN
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Holandia
Partij van de Arbeid
Catharina RINZEMA
Grupa Renew Europe
Holandia
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
Rob ROOKEN
Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy
Holandia
Independent
Dorien ROOKMAKER
Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy
Holandia
Meer Directe Democratie
Robert ROOS
Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy
Holandia
Independent
Bert-Jan RUISSEN
Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy
Holandia
Staatkundig Gereformeerde Partij
Annie SCHREIJER-PIERIK
Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
Holandia
Christen Democratisch Appèl
Tineke STRIK
Grupa Zielonych / Wolne Przymierze Europejskie
Holandia
GroenLinks
Paul TANG
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Holandia
Partij van de Arbeid
Vera TAX
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Holandia
Partij van de Arbeid
Kim VAN SPARRENTAK
Grupa Zielonych / Wolne Przymierze Europejskie
Holandia
GroenLinks
Lara WOLTERS
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Holandia
Partij van de Arbeid