Please fill this field
Costas MAVRIDES Costas MAVRIDES
Costas MAVRIDES

Skupina naprednega zavezništva socialistov in demokratov v Evropskem parlamentu

Član

Ciper - Democratic Party (Ciper)

Datum rojstva : , Kato Dhikomo

9. zakonodajno obdobje Costas MAVRIDES

Politične skupine

  • 02-07-2019 ... : Skupina naprednega zavezništva socialistov in demokratov v Evropskem parlamentu - Član

Nacionalne stranke

  • 02-07-2019 ... : Democratic Party (Ciper)

Poslanci

  • 02-07-2019 ... : Odbor za ekonomske in monetarne zadeve
  • 02-07-2019 ... : Delegacija pri skupnem parlamentarnem odboru EU-Turčija
  • 18-09-2019 ... : Delegacija pri parlamentarni skupščini Unije za Sredozemlje

Namestnik

  • 02-07-2019 ... : Pododbor za varnost in obrambo
  • 02-07-2019 ... : Delegacija pri skupni parlamentarni skupščini AKP-EU
  • 09-07-2019 ... : Odbor za mednarodno trgovino
  • 24-07-2019 ... : Delegacija za odnose z Izraelom

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg