Veuillez remplir ce champ
Siegbert ALBER Siegbert ALBER
Siegbert ALBER
Nemčija

Datum rojstva : , Hechingen (Hohenzollern)

Drugi parlamentarni mandat Siegbert ALBER

Politične skupine

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina Evropske ljudske stranke (skupina krščanskih demokratov) - Član predsedstva

Nacionalne stranke

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Nemčija)

Podpredsednik

  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Evropski parlament
  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Predsedstvo
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Evropski parlament
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Predsedstvo

Podpredsednik

  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegacija za odnose z državami Perzijskega zaliva
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegacija za odnose z državami Perzijskega zaliva

Poslanci

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za okolje, javno zdravje in varstvo potrošnikov
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za okolje, javno zdravje in potrošniško politiko

Namestnik

  • 26-07-1984 / 11-03-1985 : Odbor za Poslovnik in peticije
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za pravne zadeve in pravice državljanov
  • 12-03-1985 / 20-01-1987 : Odbor za proračunski nadzor
  • 10-12-1985 / 20-01-1987 : Odbor za institucionalne zadeve
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za pravne zadeve in pravice državljanov
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za institucionalne zadeve