Please fill this field
Siegbert ALBER Siegbert ALBER
Siegbert ALBER
Nemčija

Datum rojstva : , Hechingen (Hohenzollern)

Tretji parlamentarni mandat Siegbert ALBER

Politične skupine

  • 25-07-1989 / 21-01-1992 : Skupina Evropske ljudske stranke (skupina krščanskih demokratov) - Član predsedstva
  • 22-01-1992 / 13-07-1993 : Skupina Evropske ljudske stranke (skupina krščanskih demokratov) - Član
  • 14-07-1993 / 18-07-1994 : Skupina Evropske ljudske stranke (skupina krščanskih demokratov) - Član predsedstva

Nacionalne stranke

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Nemčija)

Predsednik

  • 28-06-1993 / 18-07-1994 : Odbor za pravne zadeve in pravice državljanov

Podpredsednik

  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Evropski parlament
  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Predsedstvo

Poslanci

  • 26-07-1989 / 19-01-1990 : Odbor za institucionalne zadeve
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za varovanje okolja, javnega zdravja in varstvo potrošnikov
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacija za odnose z Zvezo sovjetskih socialističnih republik
  • 18-02-1991 / 22-02-1991 : Odbor za razvoj in sodelovanje
  • 15-03-1991 / 14-01-1992 : Odbor za razvoj in sodelovanje
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Poslanci Evropskega parlamenta v paritetnem zboru Sporazuma med afriškimi, karibskimi in pacifiškimi državami ter EGS (AKP-EGS)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za varovanje okolja, javnega zdravja in varstvo potrošnikov
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Poslanci Evropskega parlamenta v paritetnem zboru Sporazuma med afriškimi, karibskimi in pacifiškimi državami ter EGS (AKP-EGS)
  • 18-12-1992 / 28-06-1993 : Odbor za pravne zadeve in pravice državljanov
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Poslanci Evropskega parlamenta v paritetnem zboru Sporazuma med afriškimi, karibskimi in pacifiškimi državami ter EGS (AKP-EGS)

Namestnik

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za pravne zadeve in pravice državljanov
  • 19-01-1990 / 18-02-1991 : Odbor za institucionalne zadeve
  • 15-01-1992 / 18-12-1992 : Odbor za pravne zadeve in pravice državljanov
  • 21-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacija za odnose z republikami Zveze neodvisnih držav (CIS)
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacija za odnose z republikami Zveze neodvisnih držav (CIS)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacija za odnose z republikami Zveze neodvisnih držav (CIS)