Veuillez remplir ce champ
Siegbert ALBER Siegbert ALBER
Siegbert ALBER
Nemčija

Datum rojstva : , Hechingen (Hohenzollern)

Cetrti parlamentarni mandat Siegbert ALBER

Politične skupine

  • 19-07-1994 / 06-10-1997 : Skupina Evropske ljudske stranke (skupina krščanskih demokratov) - Član

Nacionalne stranke

  • 19-07-1994 / 06-10-1997 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Nemčija)

Poslanci

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za pravne zadeve in pravice državljanov
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacija za odnose z Rusijo
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacija za odnose z Rusijo
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Poslanci Evropskega parlamenta v paritetnem zboru Sporazuma med afriškimi, karibskimi in pacifiškimi državami ter Evropsko unijo (AKP-EU)
  • 16-01-1997 / 06-10-1997 : Odbor za pravne zadeve in pravice državljanov
  • 02-10-1997 / 06-10-1997 : Poslanci Evropskega parlamenta v paritetnem zboru Sporazuma med afriškimi, karibskimi in pacifiškimi državami ter Evropsko unijo (AKP-EU)

Namestnik

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za okolje, javno zdravje in potrošniško politiko
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za peticije
  • 16-01-1997 / 06-10-1997 : Odbor za varovanje okolja, javnega zdravja in varstvo potrošnikov
  • 16-01-1997 / 06-10-1997 : Odbor za peticije
  • 16-01-1997 / 06-10-1997 : Delegacija za odnose z Rusijo