Veuillez remplir ce champ
Gordon J. ADAM Gordon J. ADAM
Gordon J. ADAM
Združeno kraljestvo

Datum rojstva : , Carlisle

Prvi parlamentarni mandat Gordon J. ADAM

Politične skupine

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina socialistov - Član

Nacionalne stranke

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Labour Party (Združeno kraljestvo)

Podpredsednik

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegacija za odnose z Odborom parlamentarcev držav EFTA

Poslanci

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Odbor za energetiko in raziskave
  • 10-12-1979 / 31-12-1980 : Delegacija skupnega parlamentarnega odbora EGS in Grčije