Please fill this field
Gordon J. ADAM Gordon J. ADAM
Gordon J. ADAM
Združeno kraljestvo

Datum rojstva : , Carlisle

Drugi parlamentarni mandat Gordon J. ADAM

Politične skupine

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina socialistov - Član

Nacionalne stranke

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Labour Party (Združeno kraljestvo)

Podpredsednik

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za energetiko, raziskave in tehnologijo
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za energetiko, raziskave in tehnologijo

Poslanci

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za Poslovnik in peticije
  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegacija za odnose z Odborom parlamentarcev držav EFTA
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegacija za odnose z Odborom parlamentarcev držav EFTA
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegacija za odnose z Norveško

Namestnik

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za proračune
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za preverjanje mandatov
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za peticije
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za Poslovnik, preverjanje mandatov in imunitet
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za proračune