Veuillez remplir ce champ
Gordon J. ADAM Gordon J. ADAM
Gordon J. ADAM
Združeno kraljestvo

Datum rojstva : , Carlisle

Tretji parlamentarni mandat Gordon J. ADAM

Politične skupine

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Skupina socialistov - Član
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Skupina Stranke evropskih socialistov - Član

Nacionalne stranke

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Labour Party (Združeno kraljestvo)

Podpredsednik

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za energetiko, raziskave in tehnologijo
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za energetiko, raziskave in tehnologijo

Poslanci

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za peticije
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacija za odnose z državami članicami Organizacije držav jugovzhodne Azije (ASEAN) in Republiko Korejo
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacija za odnose z državami članicami Organizacije držav jugovzhodne Azije (ASEAN), jugovzhodno Azijo in Republiko Korejo
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacija za odnose z državami članicami Organizacije držav jugovzhodne Azije (ASEAN) in Republiko Korejo
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacija za odnose z državami članicami Organizacije držav jugovzhodne Azije (ASEAN), jugovzhodno Azijo in Republiko Korejo

Namestnik

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za proračune
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacija za odnose z republikami Zveze neodvisnih držav (CIS)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za kmetijstvo, ribištvo in razvoj podeželja
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Pododbor za ribištvo
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacija za odnose z republikami Zveze neodvisnih držav (CIS)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacija za odnose z republikami Zveze neodvisnih držav (CIS)