Veuillez remplir ce champ
Gordon J. ADAM Gordon J. ADAM
Gordon J. ADAM
Združeno kraljestvo

Datum rojstva : , Carlisle

Cetrti parlamentarni mandat Gordon J. ADAM

Politične skupine

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Stranke evropskih socialistov - Član

Nacionalne stranke

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Združeno kraljestvo)

Podpredsednik

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za raziskave, tehnološki razvoj in energetiko
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za raziskave, tehnološki razvoj in energetiko

Poslanci

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Odbor za raziskave, tehnološki razvoj in energetiko
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za ribištvo
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacija za odnose z Rusijo
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacija za odnose z Rusijo
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacija za odnose z Rusijo
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za ribištvo
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegacija za odnose z Rusijo
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Delegacija odbora za parlamentarno sodelovanje med EU in Rusijo
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacija odbora za parlamentarno sodelovanje med EU in Rusijo

Namestnik

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za institucionalne zadeve
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacija za odnose z Litvo
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za proračune
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegacija skupnega parlamentarnega odbora EU in Litve