Veuillez remplir ce champ
Javier AREITIO TOLEDO Javier AREITIO TOLEDO
Javier AREITIO TOLEDO
Španija

Datum rojstva : , Madrid

Tretji parlamentarni mandat Javier AREITIO TOLEDO

Politične skupine

  • 13-07-1993 / 18-07-1994 : Skupina Evropske ljudske stranke (skupina krščanskih demokratov) - Član

Nacionalne stranke

  • 13-09-1993 / 18-07-1994 : Partido Popular (Španija)

Poslanci

  • 13-09-1993 / 18-07-1994 : Odbor za peticije

Namestnik

  • 13-09-1993 / 03-11-1993 : Odbor za zunanje gospodarske odnose
  • 13-09-1993 / 31-01-1994 : Delegacija skupnega parlamentarnega odbora za ES-Evropski gospodarski prostor
  • 13-09-1993 / 31-01-1994 : Delegacija za odnose z Združenimi državami Amerike
  • 04-11-1993 / 18-07-1994 : Odbor za gospodarske in monetarne zadeve ter industrijsko politiko
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacija skupnega parlamentarnega odbora za Evropski gospodarski prostor
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacija za odnose z Združenimi državami Amerike