Veuillez remplir ce champ
Javier AREITIO TOLEDO Javier AREITIO TOLEDO
Javier AREITIO TOLEDO
Španija

Datum rojstva : , Madrid

Cetrti parlamentarni mandat Javier AREITIO TOLEDO

Politične skupine

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Evropske ljudske stranke (skupina krščanskih demokratov) - Član

Nacionalne stranke

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Španija)

Poslanci

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Začasni odbor za zaposlovanje
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za gospodarske in monetarne zadeve ter industrijsko politiko
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacija za odnose z Združenimi državami Amerike
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacija za odnose z Združenimi državami Amerike
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacija za odnose z Združenimi državami Amerike
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za gospodarske in monetarne zadeve ter industrijsko politiko
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacija za odnose z Združenimi državami Amerike
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacija za odnose z Združenimi državami Amerike

Namestnik

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za proračune
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za promet in turizem