Please fill this field
Marlene MORTLER Marlene MORTLER
Marlene MORTLER

Poslanska skupina Evropske ljudske stranke (Krščanskih demokratov)

Članica

Nemčija - Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Nemčija)

Datum rojstva : , Lauf

9. zakonodajno obdobje Marlene MORTLER

Politične skupine

  • 02-07-2019 ... : Poslanska skupina Evropske ljudske stranke (Krščanskih demokratov) - Članica

Nacionalne stranke

  • 02-07-2019 ... : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Nemčija)

Podpredsednica

  • 26-09-2019 ... : Delegacija za odnose z Južno Afriko

Poslanci

  • 02-07-2019 / 25-09-2019 : Delegacija za odnose z Južno Afriko
  • 02-07-2019 ... : Odbor za kmetijstvo in razvoj podeželja
  • 19-06-2020 ... : Preiskovalni odbor o zaščiti živali med prevozom

Namestnica

  • 02-07-2019 ... : Odbor za razvoj
  • 02-07-2019 ... : Delegacija pri stabilizacijsko-pridružitvenem parlamentarnem odboru EU-Albanija
  • 11-02-2020 ... : Odbor za okolje, javno zdravje in varnost hrane

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg