Veuillez remplir ce champ
Alfredo ANTONIOZZI Alfredo ANTONIOZZI
Alfredo ANTONIOZZI
Italija

Datum rojstva : , Cosenza

Sedmi parlamentarni mandat Alfredo ANTONIOZZI

Politične skupine

  • 14-07-2009 / 30-06-2014 : Poslanska skupina Evropske ljudske stranke (Krščanskih demokratov) - Član

Nacionalne stranke

  • 14-07-2009 / 06-01-2014 : Il Popolo della Libertà (Italija)
  • 07-01-2014 / 30-06-2014 : Nuovo Centrodestra (Italija)

Poslanci

  • 16-07-2009 / 18-01-2012 : Odbor za pravne zadeve
  • 16-09-2009 / 18-01-2012 : Delegacija za odnose z Arabskim polotokom
  • 19-01-2012 / 30-06-2013 : Delegacija pri skupnem parlamentarnem odboru EU-Hrvaška
  • 19-01-2012 / 30-06-2014 : Odbor za ustavne zadeve
  • 09-10-2013 / 30-06-2014 : Delegacija za odnose z Združenimi državami Amerike

Namestnik

  • 16-07-2009 / 28-09-2009 : Odbor za okolje, javno zdravje in varnost hrane
  • 16-09-2009 / 17-03-2010 : Delegacija v parlamentarni skupščini Unije za Sredozemlje
  • 16-09-2009 / 30-06-2014 : Delegacija pri skupnem parlamentarnem odboru EU-Turčija
  • 29-09-2009 / 18-01-2012 : Odbor za državljanske svoboščine, pravosodje in notranje zadeve
  • 19-01-2012 / 03-09-2012 : Odbor za promet in turizem
  • 04-09-2012 / 30-06-2014 : Odbor za državljanske svoboščine, pravosodje in notranje zadeve

all-activities

Prispevki k plenarnim razpravam

Govori med plenarnim zasedanjem in pisne izjave v zvezi s plenarnimi razpravami. Člena 204 in 171(11)

Predlogi resolucij

Poslanci lahko vložijo posamični predlog v zvezi z vprašanji, ki spadajo na področje dejavnosti EU. Ta predlog se posreduje pristojnemu odboru v presojo. Člen 143

Parlamentarna vprašanja

Vprašanja za ustni odgovor z razpravo lahko vloži odbor, politična skupina ali vsaj 5 % vseh poslancev. Naslovniki so druge institucije EU. Konferenca predsednikov odloči, če in v kakšnem vrstnem redu se vprašanja vključijo v končni osnutek dnevnega reda plenarnega zasedanja. Člen 128

Pisne izjave (do 16. januarja 2017)

**Ta instrument od 16. januarja 2017 ne obstaja več**. Pisna izjava je bila pobuda v zvezi z zadevo, ki je v pristojnosti EU. Poslanci so jo v roku treh mesecev lahko sopodpisali.

Pisna izjava o svobodi zatiranih manjšin in ljudi

13-01-2014 P7_DCL(2014)0004 Zastarano
Roberta ANGELILLI Edward MCMILLAN-SCOTT Lara COMI Niccolò RINALDI Ramon TREMOSA i BALCELLS Silvia COSTA László SURJÁN David CASA Alfredo ANTONIOZZI Marc TARABELLA Carlo CASINI
Datum predložitve : 13-01-2014
Pretek roka : 13-04-2014
Število podpisnikov : 38 - 14-04-2014

Izjave

Podpisan in datiran izvirnik izjave, shranjene pri Evropskem parlamentu