Please fill this field
Sandra KALNIETE Sandra KALNIETE
Sandra KALNIETE

Poslanska skupina Evropske ljudske stranke (Krščanskih demokratov)

Podpredsednica

Latvija - Partija "VIENOTĪBA" (Latvija)

Datum rojstva : ,

9. zakonodajno obdobje Sandra KALNIETE

Politične skupine

  • 02-07-2019 / 16-09-2019 : Poslanska skupina Evropske ljudske stranke (Krščanskih demokratov) - Članica
  • 17-09-2019 ... : Poslanska skupina Evropske ljudske stranke (Krščanskih demokratov) - Podpredsednica

Nacionalne stranke

  • 02-07-2019 ... : Partija "VIENOTĪBA" (Latvija)

Poslanci

  • 02-07-2019 ... : Odbor za zunanje zadeve
  • 02-07-2019 ... : Delegacija pri pridružitvenem parlamentarnem odboru EU-Ukrajina
  • 02-07-2019 ... : Delegacija pri parlamentarni skupščini Euronest

Namestnica

  • 02-07-2019 ... : Odbor za mednarodno trgovino
  • 02-07-2019 ... : Pododbor za varnost in obrambo
  • 02-07-2019 ... : Delegacija za severno sodelovanje in odnose s Švico in Norveško ter delegacija v skupnem parlamentarnem odboru EU-Islandija in v skupnem parlamentarnem odboru Evropskega gospodarskega prostora (EGP)
  • 18-07-2019 ... : Delegacija za odnose s parlamentarno skupščino zveze NATO

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg