Robert Jan GOEDBLOED Robert Jan GOEDBLOED
Robert Jan GOEDBLOED
Nederländerna

Född : , Den Haag

4:e valperioden Robert Jan GOEDBLOED

Politiska grupper

  • 01-09-1998 / 19-07-1999 : Europeiska liberala, demokratiska och reformistiska partiets grupp - Ledamot

Nationella partier

  • 01-09-1998 / 19-07-1999 : Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (Nederländerna)

Suppleant

  • 16-09-1998 / 19-07-1999 : Utskottet för ekonomi, valutafrågor och industripolitik
  • 19-11-1998 / 19-07-1999 : Utskottet för externa ekonomiska förbindelser