Aktuality 

Featured 

       

Online platformy tvoří samostatné a stále rostoucí odvětví naší ekonomiky. Evropská pravidla mají pomoct spotřebitelům i podnikání. Jak si je představují poslanci?

       

Společnost 
 

Běloruská demokratická opozice, ochránci přírody z Hondurasu a arcibiskup z iráckého Mosulu jsou finalisté nominací na lidskoprávní Sacharovovu cenu.

Sdílet tuto stránku na Twitter

Jak nastavit pravidla pro digitální služby, umělou inteligenci, ale taky budoucí zemědělskou politiku EU? To jsou o… https://t.co/Mlv6ZTT7jJ

Nejnovější videa 

 
       

Další články: 

biopotraviny a ekozemědělství: ilustrační foto        

Společnost 
 

Ekologická produkce potravin je na vzestupu. Jakými pravidly se musí v EU řídit, jaká je stávající situace a jaké novinky se chystají, zjistíte v této infografice.

Kouř stoupající z komínů ©AP Images/European Union-EP        

Společnost 
 

Země Evropské unie se snaží snižovat emise skleníkových plynů v zájmu boje proti změnám klimatu. Shrnujeme o jaké sektory a iniciativy se konkrétně jedná.

Komunitní financování start-upů a inovativních společností ©AdobeStock/Arpad Nagy-Bagoly        

Ekonomika 
 

Nové příležitosti pro začínající podniky a investory: to mají zajistit nová pravidla pro evropské platformy skupinového financování.

New Hearings Banner TST        
Priorita 

Priorita 
Změny v Evropské komisi 2020 

Evropské záležitosti 
 

Po veřejném slyšení k prověření kandidátky Mairead McGuinness a Valdise Dombrovskise, který má převzít obchodní politiku, schválili poslanci Parlamentu změny v Evropské komisi.

oznámení e-mailem 

Odebírat aktualizace k oblíbeným tématům