Tiskové středisko 

Filtr 

Plenární zasedání 
DROI 
 

On Thursday, the European Parliament adopted two resolutions taking stock of the human rights and rule of law situation in Nigeria and Burundi.

Plenární zasedání 
AFET 
 

The King of Jordan, His Majesty Abdullah II ibn Al-Hussein, will address MEPs during a formal sitting in Strasbourg on Wednesday at 12.00.

Plenární zasedání 
 

President Sassoli led a minute of silence to remember the victims of the Ukrainian passenger jet crash, at the opening of the session in Strasbourg.

       
 

Akreditace pro zástupce médií 

Novináři, fotografové a audiovizuální týmy musí za účelem vstupu a práce v budově Parlamentu požádat o novinářskou akreditaci a/nebo zvláštní audiovizuální akreditaci.

FAQ 

Jak poslanci EP pracují, kolik vydělávají a jaké jsou jejich výdaje? Odpovědi na tyto i další dotazy týkající se činnosti a provozních nákladů Parlamentu naleznete v oddílu často kladených dotazů (FAQ).

Kontaktujte nás 

Tiskové oddělení Evropského parlamentu disponuje týmem pracovníků, kteří jsou nápomocni novinářům a poskytují jim informace o parlamentní činnosti a rozhodnutích, která byla přijata ve výborech a na plenárním zasedání.