Pressiruum 

Valik 

ENVI 
 

To protect animal welfare, consumers and public health, the Environment and Public Health Committee called for EU Action Plan to address illegal trade in companion animals.

Täiskogu istung 
LIBE 
 

The EU’s discussions with Poland and Hungary have not yet led these countries to realign with the EU’s founding values, Parliament warned on Thursday.

Täiskogu istung 
DROI 
 

On Thursday, the European Parliament adopted two resolutions taking stock of the human rights and rule of law situation in Nigeria and Burundi.

       
 

Akrediteerimine 

Euroopa Parlamendi hoonetesse sisenemiseks ja seal töötamiseks peavad ajakirjanikud, fotograafid ja võtterühmad taotlema trükiajakirjanduse akrediteeringut või audiovisuaalse meedia eriakrediteeringut.

Korduma kippuvad küsimused 

Kuidas käib Euroopa Parlamendi saadikute töö, kui palju saavad nad palka ja millised on nende kulutused? Vastused neile ja teistele küsimustele on koondatud korduma kippuvate küsimuste alla.

Võta ühendust 

Euroopa Parlamendi pressiesindajate tööks on ajakirjanike abistamine ning nende teavitamine parlamendi komisjonides ja täiskogul tehtavast tööst.