Antraštės 

Featured 

       

Pasaulis 
 

Nuo saugumo, demografijos ir žmogaus teisių iki skurdo ir klimato pokyčių – sužinokite daugiau apie pagrindines migracijos priežastis.

Dalintis šiuo puslapiu Twitter

Pirmininkavimas ES Tarybai: ko tikėtis iš Vokietijos? → https://t.co/jBktZ7luiO https://t.co/0WCa7ak5Ox

Naujausi vaizdo įrašai 

       
       

 
       
       

Taip pat žr.: 

Top Story banner        
Aktualiausia 

Aktualiausia 
Ilgalaikis ES biudžetas  

Ekonomika 
 

Ambicingas ilgalaikis ES biudžetas bus labai svarbus siekiant pašalinti COVID-19 padarytą žalą ir investuoti į ekologišką, skaitmeninę, socialinę ir atsparesnę ES.

EP plenarinio posėdžio salė        

ES klausimai 
 

Birželio 17-19 d. vykusioje sesijoje EP nariai pasmerkė rasizmą ir policijos prievartą bei ragino pasiekti daugiau pažangos derybose su JK dėl ateities santykių.

Turizmo ir transporto sektoriai gerokai nukentėjo dėl kelis mėnesius trukusio karantino, tačiau dabar kai kurie keliautojai tikisi pasidžiaugti vasaros atostogomis. Parlamentas nuolat ragina Europos Komisiją COVID-19 krizės metu remti turizmo sektorių: teikti finansavimą, parengti specialias gaires ir koordinuoti pagalbos priemones ES lygmeniu.        

Visuomenė 
 

Po kelis mėnesius trukusio karantino, turizmas Europoje gali pradėti pamažu atsigauti. Skaitykite ES rekomendacijas saugiam keliavimui užtikrinti.

Juan Fernando LOPEZ AGUILAR        

Sienos ES turi atsidaryti kaip galima greičiau, teigė EP Piliečių laisvių komiteto pirmininkas Juan Fernando López Aguilar (Socialistai ir demokratai, Ispanija). Skaitykite interviu.

E. pašto pranešimas 

Registruokitės ir gaukite atnaujintą informaciją jus dominančiomis temomis