Antraštės 

Featured 

Plastiko buteliai        

Ekonomika 
 

EP reikalauja naujų ES finansavimo šaltinių, kurie padėtų atkurti ekonomiką po COVID-19 krizės ir kartu neužkrautų naštos mokesčių mokėtojams ar ateities kartoms.

       

Visuomenė 
 

Po kelis mėnesius trukusio karantino, turizmas Europoje gali pradėti pamažu atsigauti. Skaitykite ES rekomendacijas saugiam keliavimui užtikrinti.

Dalintis šiuo puslapiu Twitter

🌍 Neutralaus poveikio klimatui Europa iki 2050 m. Ką tai reiškia? ⤵ https://t.co/WMkNIXufC5

Naujausi vaizdo įrašai 

       

Taip pat žr.: 

ES ir JK vėliavų fragmentai        

ES klausimai 
 

Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos nereiškia bendradarbiavimo pabaigos. Ir toliau vyksta derybos dėl naujojo susitarimo, kuris nustatys būsimus JK ir ES santykius.

infographic illustration        

Visuomenė 
 

Pasitelkę laiko juostą sužinokite, kokių veiksmų ėmėsi Europos Sąjunga, siekdama sušvelninti socialinius ir ekonominius COVID-19 protrūkio padarinius.

Kasyklų darbuotojai ©Peruphotoart/AdobeStock        

Ekonomika 
 

Perėjimas prie neutralios klimatui ekonomikos reiškia didžiulius pokyčius nuo anglies priklausomiems regionams. Sužinokite, kaip jiems padės Teisingos pertvarkos fondas.

Lėktuvo nuotrauka        

Visuomenė 
 

Europarlamentarai ragina padidinti finansavimą ES civilinės saugos mechanizmui po 2020 m., kad ES galėtų veiksmingiau reaguoti į tokias krizes kaip COVID-19 pandemija.

Europos Parlamentas nori plataus užmojo ES biudžeto, kurio lėšomis būtų finansuojamos ekonomikos gaivinimo priemonės ir padedama kurti ekologišką Europą neapsunkinant mokesčių mokėtojų ar ateities kartų. Kaip tą pasiekti? Pasitelkiant papildomus pajamų srautus, dar vadinamus „nuosavais ištekliais“.        

Ekonomika 
 

EP nori plataus užmojo ES biudžeto, kurio lėšomis būtų finansuojamos ekonomikos gaivinimo priemonės ir padedama kurti ekologišką Europą neapsunkinant mokesčių mokėtojų ar ateities kartų.

Top Story banner SOTEU        
Aktualiausia 

Aktualiausia 
2020 m. debatai apie ES padėtį 

ES klausimai 
 

Debatai apie ES padėtį – tai galimybė europarlamentarams įvertinti nuveiktus EK darbus ir ateities planus bei aptarti pagrindinius iššūkius, su kuriais susiduria ES.

E. pašto pranešimas 

Registruokitės ir gaukite atnaujintą informaciją jus dominančiomis temomis