Visuomenė 

Šios kategorijos produktai 

infographic illustration        

Visuomenė 
 

Pasitelkę laiko juostą sužinokite, kokių veiksmų ėmėsi Europos Sąjunga, siekdama sušvelninti socialinius ir ekonominius COVID-19 protrūkio padarinius.

Atšauktų skrydžių lenta ©Synthex/Adobe Stock        

Visuomenė 
 

Dėl COVID-19 buvo atšauktas jūsų skrydis? Nebenorite arba jums nebeleidžiama keliauti? Skaitykite svarbiausią informaciją apie ES keleivių teises šiuo laikotarpiu.

Turizmo ir transporto sektoriai gerokai nukentėjo dėl kelis mėnesius trukusio karantino, tačiau dabar kai kurie keliautojai tikisi pasidžiaugti vasaros atostogomis. Parlamentas nuolat ragina Europos Komisiją COVID-19 krizės metu remti turizmo sektorių: teikti finansavimą, parengti specialias gaires ir koordinuoti pagalbos priemones ES lygmeniu.        

Visuomenė 
 

Po kelis mėnesius trukusio karantino, turizmas Europoje gali pradėti pamažu atsigauti. Skaitykite ES rekomendacijas saugiam keliavimui užtikrinti.

Radiografijos nuotrauka        

Visuomenė 
 

ES prisideda prie visuomenės sveikatos gerinimo teikdama finansavimą ir rengdama teisės aktus. Skaitykite plačiau apie ES priemones sveikatos apsaugos srityje.

Videoreportažas: ES finansuoja viruso COVID-19 tyrimus        

Visuomenė 
 

Pasauliui stengiantis užkirsti kelią koronaviruso pandemijai, ES remia pastangas kuo greičiau sukurti vakcinas ir užtikrinti veiksmingą gydymą.

Sunkvežimių eilė        

Visuomenė 
 

EP nariai pritarė reformoms, skirtoms pagerinti vairuotojų darbo sąlygas, suteikti aiškumo dėl jų komandiravimo ir kovoti su neteisėta krovinių vežimo praktika.