Aktualitātes 

Featured 

       

Sabiedrība 
 

Romu izcelsmes iedzīvotāju kopienas joprojām saskaras ar plaši izplatītu diskrimināciju un nabadzību. Eiropas Parlaments aicina veikt stingrākus ES pasākumus, lai veicinātu romu iekļaušanu.

       

Jauniešu bezdarbs joprojām ir liela problēma ES, un tā tika aktualizēta koronavīrusa krīzes laikā. ES nāk klajā ar atbalsta pasākumu kopumu, lai palīdzētu jauniešiem atrast darbu.

Jaunākie videomateriāli 

       

Skatīt arī: 

Video: Covid-19 pandēmija izgaismoja jau esošu problēmu – noteiktu medikamentu deficītu ES. Eiropas Parlaments piedāvā virkni pasākumu, lai izbeigtu šo arvien izplatītāko, bet parasti noklusēto problēmu.        

Sabiedrība 
 

Kāpēc trūkst zāļu, kāda ir bijusi koronavīrusa krīzes ietekme uz medikamentu piegādi un kā Eiropas Parlaments vēlas uzlabot situāciju? Par to mūsu rakstā!

Fotoattēlā redzam Eiropas Parlamenta priekšsēdētāju Dāvidu Sasoli, kurš Ilhama Tohti meitai  pasniedz  2019. gada Saharova balvu par domas brīvību viņas tēva vietā, kurš pašlaik atrodas ieslodzījumā Ķīnā.        

Sabiedrība 
 

Eiropas Parlamenta Saharova balvai par domas brīvību 2020. gadā izvirzīti pieci kandidāti. Lasīt tālāk, lai uzzinātu par nominantu ieguldījumu, aizstāvot cilvēktiesības.

Video: Gadu pēc ievēlēšanas Eiropas Komisijas priekšsēdētājas amatā Urzula fon der Leiene ir sākusi īstenot savā programmā ietvertās jaunās iniciatīvas. Parlamenta deputāti atskatīsies uz pagājušajiem divpadsmit mēnešiem un analizēs ES nākotni. Tiks pārrunāta atlabšana no Covid-19, finansējums nākamajiem septiņiem gadiem, klimata aizsardzība un ES starptautiskās lomas korekcija.        

ES lietas 
 

Debates par stāvokli Eiropas Savienībā notiks 16. septembrī, lai izvērtētu ES nesen paveikto un iezīmētu turpmāko rīcību. Seko līdzi debatēm tiešraidē.

E-pasta paziņojums 

Pierakstīties informācijas saņemšanai par jūsu izvēlētiem tematiem