Aktualitātes 

Featured 

Jaunākie videomateriāli 

       

Skatīt arī: 

Inforgrafika: ES Tirdzniecības līgumi.        

Pasaule 
 

ES notiek sarunas par dažādiem tirdzniecības darījumiem visā pasaulē, kurus ir jāapstiprina Eiropas Parlamentam. Aicinām Iepazīties ar mūsu pārskatu par notiekošajām sarunām.

Foto ilustrē klimata pārmaiņu sekas visā pasaule. Foto © Ezra Comeau-Jeffrey/ Unsplash        

Sabiedrība 
 

Viena no svarīgākām Eiropas Parlamenta darba kārtības prioritātēm ir klimata pārmaiņu problēmu novēršana. Pie kādiem risinājumiem strādā ES un Parlaments, lai cīnītos ar klimata pārmaiņām?

Fotoattēlā redzam strādniekus lielā rūpnīcā. ©Photocreo Bednarek/AdobeStock.        

Ekonomika 
 

Covid-19 uzliesmojuma dēļ ES ekonomika piedzīvo dziļo lejupslīdi. ES gatavo apjomīgu investīciju paketi, lai palīdzētu cilvēkiem un uzņēmumiem atgūties pēc krīzes.

Video: EP deputāti aicina izstrādāt īpašu glābšanas rīcības plānu, lai palīdzētu tūrisma nozarei pārvarēt krīzi.        

Sabiedrība 
 

Tūrisms ir viena no ekonomikas jomām, kuru Covid-19 uzliesmojums ir skāris vissmagāk. Kā ES aizsargā nozares uzņēmumus, darba ņēmējus un pasažierus?

Fotoattēls: Aviopasažieru tiesības Covid-19 pandēmijas laikā ©Synthex/Adobe Stock.        

Sabiedrība 
 

Lidojums atcelts Covid-19 dēļ? Nevēlies vai neļauj ceļot? Esi informēts par savām pasažiera tiesībām ES ārkārtējās situācijas laikā.

Fotoattēls: No ES daudzgadu budžeta sniedz atbalstu miljoniem studentu, tūkstošiem pētnieku, pilsētām, uzņēmumiem, reģioniem un NVO.        

Kā tiek finansēta ES un kā tiek tērēta nauda? Kas ir ES daudzgadu budžets un kā tiek pieņemti lēmumi par budžetu? Lasiet tālāk, lai izprastu, kā tiek plānots ES daudzgadu budžets.

Video: Covid-19 pandēmija izgaismoja jau esošu problēmu – noteiktu medikamentu deficītu ES. Eiropas Parlaments piedāvā virkni pasākumu, lai izbeigtu šo arvien izplatītāko, bet parasti noklusēto problēmu.        

Sabiedrība 
 

Kāpēc trūkst zāļu, kāda ir bijusi koronavīrusa krīzes ietekme uz medikamentu piegādi un kā Eiropas Parlaments vēlas uzlabot situāciju? Par to mūsu rakstā!

E-pasta paziņojums 

Pierakstīties informācijas saņemšanai par jūsu izvēlētiem tematiem